E-ITN 30

E-ITN 30 - це сучасний електронний пристрій з радіомодулем, призначенний для поквартирного обліку тепла на основі розподілу витрат на опалення в будинках з вертикальної і горизонтальної розводкою системи опалення з можливістю дистанційного зчитування показань. У розподільник тепла E-ITN 30 вбудовано два датчика температури. Один датчик вимірює температуру радіатора, а другий температуру повітря в приміщенні. Використовуючи цей принцип, E-ITN забезпечує точне вимірювання витрати тепла.

Збір даних
Зчитування показань з розподільників E-ITN 30, здійснюється завдяки інтегрованому радіопередавачу. Крім того, одночасно зі збором даних з розподільників є можливість зчитувати показання з лічильників ГВП та ХВП APATOR METRA з радіомодулем E-RM.
Зчитування даних може бути зроблено за допомогою мобільного приймального блоку (без використання поверхових і будинкових концентраторів) або централізованою системою збору показань CRS-40 стаціонарно встановленого в будівлі.

Показання дисплея
Знімати показання з розподільника можна як візуально, за допомогою вбудованого РК дисплея, так і за допомогою радіозв'язку. Під час термічної дії на прилад, розподільник перемикається в режим роботи одного датчика. При припиненні теплового впливу розподільник перемикається в нормальний режим. Дані щодо споживання тепла і температури радіатора за останні 12 місяців можуть бути зчитані з пам'яті розподільника за допомогою інфрачервоного інтерфейсу.

Застосування
E-ITN 30 призначений для встановлення на радіатори опалення при одно- і двотрубних (горизонтальних і вертикальних) систем опалення, з температурою теплоносія від 35 ° C до 105 ° C.

Характеристики
Принцип вимірювання на основі двох термодатчиків
Умови вимірювання чутливість датчика температури радіатора ≥ 23 ° C;
різниця температури приміщення і середньої температури теплоносія ≥ 4 ° C
Функції календаря споживання тепла за минулий рік; споживання тепла за місяць; мінімальна, середня і максимальна температура радіатора; кількість днів роботи
Дисплей 5-ти розрядний РК-дисплей, 2 спеціальних символу
Збір даних Візуальний безперервний контроль температури приміщення при тепловій дії, розподільник перемикається в режим роботи одного датчика
Захист від шахрайства Дати; електронна пломба; записи маніпуляції; коли видалили
Резервування даних щоденне резервне копіювання виміряних значень в тому числі реального часу
Управління автоматичне, можлива активація і управління користувачем
Розміри 100 х 37 х 33 мм
Джерело живлення літієва батарея 3,0 В (10 років + резерв)
Матеріал ABS + PC / All -  F22
IP код IP 42
Відповідність EN 834
Технічні характеристики радіомодуля
Робоча частота 868,425 МГц
потужність передавача <5 мВт
Тривалість передачі даних 8 мс
Дальність передачі даних до 250 м (без входу в будівлю, з додатковою панельної антеною)
кодування даних так

Вартість обладнання розраховується після надання поетажних планів будинку.